Angora
ÖNCÜ ve YENİLİKÇİ

ANGORA HALICILIK A.Ş.

Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.

(Lisans No: EN 205604)

ANGORA HALICILIK A.Ş.

Angora Halıcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Süreç içerisinde KONTRAT HALI sektöründe, DUVARDAN DUVARA yün halı dokumasında Türkiye'nin sayılı üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Elektronik Jakarlı AXMINSTER tezgâhlarda tüm desenler, arzu edilen renk kombinasyonlarında 14 mm hav yüksekliğine kadar dokunulabilmektedir. Yine KONTRAT HALI sektöründe 'verjli' tabir edilen WIRE WILTON tarzı halıların Türkiye'de tek üreticisidir. Elektronik Jakarlı olan bu tezgâhlarda 5 ile 12 mm arası hav yüksekliklerine sahip Cut Pile (kesik hav), Loop Pile (bukle), Cut Loop (kesik hav-bukle karışımı) ve Level Loop (değişken seviyeli bukle) halılar, arzu edilen renk ve desenlerde dokunulabilmektedir.

Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.
(Lisans No: EN 205604)

Firmamız, ayrıca International Maritime Organization (IMO) Wheelmark sertifikasına sahiptir. Bu sayede lüks yolcu gemilerinin talep ettiği 'GEÇ ALEV ALMA' kriterlerine uygun AXMINSTER halı dokuması yapabilmektedir.

" Firmamız, ayrıca International Maritime Organization (IMO) Wheelmark sertifikasına sahiptir. Bu sayede lüks yolcu gemilerinin talep ettiği 'GEÇ ALEV ALMA' kriterlerine uygun AXMINSTER halı dokuması yapabilmektedir. "

" Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.
(Lisans No: EN 205604) "

" Angora Halıcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Süreç içerisinde KONTRAT HALI sektöründe, DUVARDAN DUVARA yün halı dokumasında Türkiye'nin sayılı üreticilerinden biri haline gelmiştir. "

一有空我就泡在网上查产后怎样健康丰胸的方法,看到运动可以丰胸产后丰胸产品,我就天天做运动,坚持了一个月,可是我没发现胸部有什么变大,反而觉得劳累不堪。后来有人说食物丰胸也不错,我又开始吃一些丰胸的食物丰胸效果,可结果依然让我很失望。那段时间我就像着魔了一样,甚至打算去做丰胸手术,结果被老公拦了下来燕窝酒酿蛋,他说胸部下垂也没关系,健康才是最重要的。看着老公,我很感动,但为了我们的夫妻生活,我一定要找到丰胸的方法丰胸最快方法