Angora
ÖNCÜ ve YENİLİKÇİ

ANGORA HALICILIK A.Ş.

Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.

(Lisans No: EN 205604)

ANGORA HALICILIK A.Ş.

Angora Halıcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Süreç içerisinde KONTRAT HALI sektöründe, DUVARDAN DUVARA yün halı dokumasında Türkiye'nin sayılı üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Elektronik Jakarlı AXMINSTER tezgâhlarda tüm desenler, arzu edilen renk kombinasyonlarında 14 mm hav yüksekliğine kadar dokunulabilmektedir. Yine KONTRAT HALI sektöründe 'verjli' tabir edilen WIRE WILTON tarzı halıların Türkiye'de tek üreticisidir. Elektronik Jakarlı olan bu tezgâhlarda 5 ile 12 mm arası hav yüksekliklerine sahip Cut Pile (kesik hav), Loop Pile (bukle), Cut Loop (kesik hav-bukle karışımı) ve Level Loop (değişken seviyeli bukle) halılar, arzu edilen renk ve desenlerde dokunulabilmektedir.

Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.
(Lisans No: EN 205604)

Firmamız, ayrıca International Maritime Organization (IMO) Wheelmark sertifikasına sahiptir. Bu sayede lüks yolcu gemilerinin talep ettiği 'GEÇ ALEV ALMA' kriterlerine uygun AXMINSTER halı dokuması yapabilmektedir.

" Firmamız, ayrıca International Maritime Organization (IMO) Wheelmark sertifikasına sahiptir. Bu sayede lüks yolcu gemilerinin talep ettiği 'GEÇ ALEV ALMA' kriterlerine uygun AXMINSTER halı dokuması yapabilmektedir. "

" Angora Halıcılık A.Ş., WOOLS of NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)'in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir.
(Lisans No: EN 205604) "

" Angora Halıcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Süreç içerisinde KONTRAT HALI sektöründe, DUVARDAN DUVARA yün halı dokumasında Türkiye'nin sayılı üreticilerinden biri haline gelmiştir. "